Ставки адміністративного збору на 2018 рік за державну реєстрацію змін щодо юридичних осіб та ФОП

Шановні клієнти!

У 2018 році  розмір адміністративного збору за здійснення державної реєстрації змін інформації щодо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в ЄДР розраховується від розміру прожиткового мінімуму на працездатну особу станом на 01 січня поточного року — 1762 гривень.

Отже, розмір адміністративного збору за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім громадських об’єднань та благодійних організацій), що містяться в Єдиному державному реєстрі (зміни до статуту, зміна керівника, КВЕД, розмір статутного капіталу, зміна місцезнаходження тощо), крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою, —   становить 530 гривень .

Фізичні особи-підприємці за державну реєстрацію зміни місцезнаходження, прізвища та/або імені, а також громадські об’єднання та благодійні організації за державну реєстрацію змін до відомостей про них  заплатять 180 гривень.

Адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, фізичну особу — підприємця та громадське формування, що не має статусу юридичної особи, у тому числі змін до установчих документів, пов’язаних з приведенням їх у відповідність із законами.

Leave a Comment