Задайте питання адвокату по інтернету та отримайте первинну безкоштовну консультацію з Вашого питання.

Зверніть, будь ласка, увагу! Онлайн консультація надається за певними ПРАВИЛАМИ!

Правило 1
Безкоштовні консультації  НЕ НАДАЮТЬСЯ ТЕЛЕФОНОМ!.

Замовлення на безкоштовну консультацію надаються виключно за заявками, наданими через контактну форму, розташовану нижче. Консультація телефоном прирівнюється до позачергової консультації і надається після оплати в розмірі 150 гривень (див. Правило 3).

Можна замовити Skype консультацію, її вартість 500 гривень. Інструкції по отриманню консультації та рахунок на оплату будуть надані після натискання кнопки нижче


Правило 2

Ретельно перевіряйте правильність написання адреси своєї електронної пошти, адже Ви можете не отримати відповідь, якщо припуститеся помилки.

Правило 3:

Оскільки  щодня надходить більше 50 запитань, термін відповіді на Ваше запитання складатиме не менше 10 робочих днів і до одного місяця.

Якщо Ви потребуєте більш швидкої відповіді, скоротити час очікування можна, сплативши 150 гривень.
Натисність на слово «Оплата»  нижче, виконайте прості інструкції, надішліть мені копію квитанції про оплату. Відповідь надійде протягом 2 годин після підтвердження оплати. Якщо оплата здійснюється після 19-00, відповідь надійде до 11-00 наступного  дня.Правило 4

Первинна юридична консультація не передбачає розгорнутої відповіді на запитання, вивчення Ваших документів, надання повноцінного юридичного висновку з посиланнями  на нормативні акти.
Такий розгорнутий юридичний висновок є платною послугою, вартість якої становить 850 гривень.  Оплатити консультацію просто: натисніть кнопку «Оплата» нижче.

Що Ви отримуєте за свої кошти?
1. Повний юридичний аналіз Вашої проблеми з прикладами із судової практики (якщо такі є).
2. Варіанти вирішення Вашої проблеми.
3. Проекти документів, які необхідні для вирішення проблеми.Правило 5

Я не надаю консультації з питань призначення пенсій, соціальних виплат, призначення субсидій, призначення та уплати аліментів, оскільки не практикую в цих сферах.

Дякую за звернення.