Задайте питання адвокату через інтернет та отримайте первинну безкоштовну консультацію з Вашого питання.

Зверніть, будь ласка, увагу! Онлайн консультація надається за певними ПРАВИЛАМИ!

Правило 1
Безкоштовні консультації  НЕ НАДАЮТЬСЯ ТЕЛЕФОНОМ!.

Замовлення на безкоштовну консультацію надаються виключно за заявками, наданими через контактну форму, розташовану нижче.

Консультація телефоном або через Viber, WhatsApp та інші месенджери прирівнюється до позачергової консультації і надається після оплати в розмірі 150 гривень (див. Правило 3).

Можна замовити Skype консультацію, її вартість 500 гривень за годину. Інструкції по отриманню консультації та рахунок на оплату будуть надані після натискання кнопки нижче


Правило 2

Ретельно перевіряйте правильність написання адреси своєї електронної пошти, адже Ви можете не отримати відповідь, якщо припуститеся помилки.

Правило 3:

Оскільки  щодня надходить більше 50 запитань, термін відповіді на Ваше запитання складатиме не менше 10 робочих днів і до одного місяця.

Якщо Ви потребуєте більш швидкої відповіді, скоротити час очікування можна, сплативши 200 гривень.
Натисність на слово «Оплата»  нижче, виконайте прості інструкції, надішліть мені копію квитанції про оплату або повідомте у листі час та дату оплати.  Відповідь надійде протягом 2 годин після підтвердження оплати. Якщо оплата здійснюється після 19-00 або у вихідний день, відповідь надійде до 11-00 наступного  дня.Правило 4

Первинна юридична консультація не передбачає розгорнутої відповіді на запитання, вивчення Ваших документів, надання повноцінного юридичного висновку з посиланнями  на нормативні акти.
Такий розгорнутий юридичний висновок є платною послугою, вартість якої становить 500 гривень на годину. 

Що Ви отримуєте за свої кошти?
1. Повний юридичний аналіз Вашої проблеми з прикладами із судової практики (якщо такі є).
2. Варіанти вирішення Вашої проблеми.
3. Проекти документів, які необхідні для вирішення проблеми.Правило 5

Я не надаю консультації з питань призначення пенсій, соціальних виплат, призначення субсидій, призначення та уплати аліментів, оскільки не практикую в цих сферах.

Правило 6
Консультації для юридичних осіб є ПЛАТНИМИ.

Дякую за звернення.